Strošek doma pečenega kruha proti kupljenemu

misc1


Med nami ga skoraj ni posameznika, ki se še nebi vprašal, ali se bolj splača kupiti kruh v trgovini ali
pa ga je nemara ugodneje speči doma. To, da je doma pečen kruh bistveno kakovostnejši, ne bomo
zopet ponavljali tukaj, tokrat sem se posvetil izračunu in primerjavi teh dveh dejavnikov.

Koliko sploh stane peka kruha? Koliko porabi tisti aparat v dveh…treh…štirih urah mesenja in
pečenja. Sanja se mi ne, vendar je gotovo veliko…ah bom raje sam zamesil in spekel v pečici…no,
ali pa ga bom kar spotoma v trgovini kupil, tako bo gotovo najbolj poceni. Verjetno so prav take
ali pa podobne misli hodile po glavah tudi pri vas. Vem, ker sem dobil od vas, obiskovalci portala,
tudi sam nemalo vprašanj ravno na to temo.

In prav zato sem se odločil poiskati odgovor prav na tehnični način ter z malo pomoči matematike
vam bom razkril primerjavo v cenah med kupljenim in doma pečenim kruhom.

Torej, do cene kupljenega kruha ni težko priti, za primerjavo bomo vzeli kruh proizvajalca, ki se
najpogosteje pojavlja na prodajnih policah in stane 3,10 € za 400 gramsko pakiranje.

Do cene doma pečenega kruha pa bomo prišli takole:
300g moke najbolj zastopane znamke pri nas bo stalo ( 4,23 € za kg, pomeni 1,27 € za 300g )
Namreč ravno 0,3 kg nam na koncu da okrog 400 gramski hlebček, da bo primerjava poštena.
– strošek 3dl vode, 1/3 kvasa, žlica olja, ščepec sladkorja ter žlička soli predstavlja zanemarljiv
znesek, vendar bomo vseeno upoštevali 0,15 €
– elektriko, ki jo je naš aparat porabil na hitrem programu z izbiro temne zapečenosti, ki traja
2 uri in 20 minut je merilec porabe pokazal 0,43 kWh. Kaj to pomeni? Ob pogledu na zadnjo
položnico od elektra izračunam, da nas 1 kWh stane 0,143 €, torej je aparat za peko enega
hlebčka porabil ( 0,43 * 0,143 ) zanemarljivih 0,0615 € ( dobrih 6 bakrenih stotinčkov ).
– da bo izračun karseda natančen, ne smemo pozabiti niti na amortizacijo aparata za peko kruha
in sicer ob predpostavki da smo zanj plačali 75 €, da nam bo služil najmanj dve leti in da bomo
z njim spekli 1 kruh na vsake 3 dni, pomeni 75€ za 253 hlebčkov , kar znese 0,29€ / peko.

Če seštejemo vse zgoraj navedene postavke ( 1,27 + 0,15 + 0,0615 + 0,29 ), dobimo končno
ceno še toplega in dišečega hlebčka kruha, ki ne vsebuje konzervansov ter aditivov, ta pa je:
1,77 €! To je skoraj pol ceneje kot kruh v trgovini, ki ima rok uporabe najmanj 3 mesece!

Upam, da sem vam pomagal pri odločitvi, kakšen kruh boste jedli jutri…domač ali kupljen?

moja celiakija domac ali kupljen kruh brez glutena 2